قیمت سرور خرید سرور قیمت سرور اچ پی قیمت رم سرور قیمت هارد سرور قیمت لپ تاپ قیمت لب تاب قیمت نوت بوک قیمت لپ تاپ ایسوس قیمت لپ تاپ لنوو قیمت لپ تاپ اچ پی قیمت لپ تاپ ایسر قیمت سوئیچ سیسکو قیمت مودم دی لینک قیمت مودم تی پی لینک لپ تاپ قیمت مادربرد قیمت یو پی اس فروش یو پی اس قیمت پرینتر قیمت دوربین مداربسته قیمت پرینترهای اچ پی دوربین مداربسته قیمت گوشی موبایل قیمت پاوربانک قیمت گوشی سامسونگ قیمت هارد اکسترنال قیمت هارد اس اس دی قیمت فلش مموری قیمت باتری لپ تاپ
سفارش تبلیغ
صبا

روش های جاسوسی

دوشنبه 89/10/13 10:30 صبح| روش هی جاسوسی | نظر

روش های جاسوسی :

امروزه جاسوسی را به دو دسته مهم حضوری و پشت صحنه تقسیم می کنیم .

1-جاسوسی حضوری : به جاسوسی که در آن جاسوس خود را به هدف نزدیک کرده و خود را وارد هدف کند و خود را به عنوان یکی از اعضای آن ، چه کارمند و چه خدمتگذار ( راننده ، آبدارچی ، نظافت چی ) جا بزند و کار خود را انجام دهد جاسوسی حضوری گفته می شود . در جاسوسی حضوری یک جاسوس باید از توان روابط اجتماعی بالا و قدرت کنترل زبان برخوردار و با استفاده از جعل اسناد و مدارک خود را وارد هدف کرده و به تخلیه اطلاعات مجود بپردازد . به همین منظور در این وبلاگ توضیحاتی در باره ی انواع راه های ورود به اهداف جاسوسی و نحوه ی انتقال اطلاعات ارائه می دهیم .

2- جاسوسی پشت صحنه : امروزه تمامی اهداف جاسوسی از فضای مجازی و سایبری برای حفظ و ذخیره سازی اطلاعات محرمانه بهره می جویند و  همگی برای امکان استفاده از ارتباط online از شبکه های ارتباطی همچون اینترنت و اینترانت و شبکه های محلی بهره می برند . یک جاسوس پشت صحنه وظیفه دارد خود را به یکی از این شبکه ها متصل و با استفاده از شگرد های نرم افزاری و سخت افزاری وارد فضای مجازی این اهداف و به تخلیه اطلاعات موجود بپردازد . به این نوع تخلیه اطلاعات در اضطلاح هک (HACK) و به جاسوس پشت صحنه ، هکر (HACKER ) گفته می شود . یک هکر باید با تمامی شبکه ها و سخت افزار ها و نرم افزار های امنیتی آشنایی کامل داشته و بتواند دیوار امنیتی این شبکه ها را شکسته و به اطلاعات محرمانه دسترسی پیدا کند. 

برای در یافت اطلاعات و آموزش های لازم در باره ی برنامه های هک و امنیتی و کدگزاری بر روی فایل های اطلاعاتی و چگونگی شکستن این دیوار های امنیتی و نفوذ به طلاعات محرمانه به قسمت آرشیو موضوعی مراجعه نمایید .